Військові - не раби!

Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації.

“Да паслєднєго укрАінца», оце усе.

Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовослужбовців зі служби.

демобілізація – переведення збройних сил і господарства країни з воєнного стану на мирний після завершення війни або внаслідок мирного розв'язання конфліктної ситуації, яка зумовила необхідність мобілізації. Здійснюється шляхом розформування військових частин, з'єднань і об'єднань, штабів, установ, допоміжних підрозділів, звільнення у запас надлишкового особового складу.

Демобілізація — процес, зворотний процесу мобілізації.

А от звільнення зі злужби – це право і можливість для кожного військовослужбовця залишити службу за певних умов.

От останнє – цілком можливе і потрібне.

«Європейська Солідарність» давно подала відповідний законопроект – #11162.

Проект передбачає можливість для військовослужбовця звільнитись через 36 місяців служби, якщо 18 з них він/вона був зазначений у бойових розпорядженнях.

«Просимо підтримати і проголосувати» (с)

Опублікував: Ростислав Павленко

Інші публікації автора

​Провальні переговори: наслідки для України

понеділок, 31 березень 2025, 23:25

З'являється дедалі більше сигналів про те, що переговори в Саудівській Аравії не принесли Україні жодних вигідних рішень, натомість рф може отримати послаблення для торгівлі зерном (насамперед, украденим в України) і щодо санкцій:. Хто відповідатиме за...

​Невигідні домовленості

середа, 26 березень 2025, 23:05

23-25 березня 2025 року в Ер-Ріяді відбулися непрямі переговори щодо часткового припинення вогню між Україною та росією. Однак їх результати залишаються нечіткими через розбіжності в трактуванні домовленостей. У публічному просторі циркулюють чотири о...