Військові - не раби!

Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації.

“Да паслєднєго укрАінца», оце усе.

Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовослужбовців зі служби.

демобілізація – переведення збройних сил і господарства країни з воєнного стану на мирний після завершення війни або внаслідок мирного розв'язання конфліктної ситуації, яка зумовила необхідність мобілізації. Здійснюється шляхом розформування військових частин, з'єднань і об'єднань, штабів, установ, допоміжних підрозділів, звільнення у запас надлишкового особового складу.

Демобілізація — процес, зворотний процесу мобілізації.

А от звільнення зі злужби – це право і можливість для кожного військовослужбовця залишити службу за певних умов.

От останнє – цілком можливе і потрібне.

«Європейська Солідарність» давно подала відповідний законопроект – #11162.

Проект передбачає можливість для військовослужбовця звільнитись через 36 місяців служби, якщо 18 з них він/вона був зазначений у бойових розпорядженнях.

«Просимо підтримати і проголосувати» (с)

Опублікував: Ростислав Павленко

Інші публікації автора

"Вони нічого не зрозуміли і нічому не навчились"

вівторок, 29 жовтень 2024, 23:30

Шарль Моріс де Талейран-Перігор – французький політик, визнаний сучасниками як витончений дипломат і інтелектуал. Його крилата фраза якнайкраще описує ситуацію з нинішньою владою в Україні. Реально, іноді б краще зелені мовчали. Хоча ні. Як же ж тоді ї...

Відмитися від корупції. У міжнародних відносинах немає справедливості. Є лише ефективність. Що робити

субота, 26 жовтень 2024, 16:34

«В Україні скрізь корупція» – чуємо на Заході на всіх рівнях. Необхідність її подолати приповідкою звучить мало не у всіх документах, резолюціях і рішеннях Заходу щодо України.Цей аргумент, окрім констатації факту, став зручним виправданням для відклад...