Не приховувати, а викорінювати!

Зображення: Йолкін для Deutsche Welle

Чим більше влади має правитель – тим важче йому з нею розлучатися.

І тим частіше виникають різні ідеї: як би щось зробити так, щоб свято влади ніколи не закінчувалося.

Основним симптомом є намагання за будь-яку ціну заглушити критику. Причому так, щоб критикам ще й соромно було.

Роздуми Єрмака на тему «якщо говорити про корупцію в Україні, нас вважатимуть корумпованими і не допомагатимуть» – це якраз яскравий приклад.

От тільки імідж корумпованої країни формується не через «розмови» і публікації – а через випадки реального життя, які приховати просто неможливо.

Партнери здійснюють постійний моніторинг ситуації у сфері бюджетних виплат і знають про «відкати», спеціально виписані під «своїх» умови конкурсів, завищені «своїми» ціни практично на все.

З іншого боку, все перелічене передбачає участь надто широкого кола людей, і шила в мішку не сховаєш.

Тому скиглення «не говоріть про корупцію» – нічого, окрім огиди, не викликають. Цю пісню співав ще янукович. І де він зараз?..

Тож не хочете, щоб вас вважали корумпованою владою – викорінюйте корупцію, а не очолюйте її.

Опублікував: Ростислав Павленко

Інші публікації автора

Не ховайтесь за людей!

середа, 10 липень 2024, 13:05

Телеграм-канали, особливо з пулу президентського офісу, поширюють цитатник інтервʼю Зеленського виданню "Bloomberg". Окрім вихвалянь Єрмака, вимог до союзників і скарг на життя проводиться цікава думка. . Мовляв, для зміни української території потрібн...

Королівство кривих дзеркал

субота, 6 липень 2024, 13:45

Мінсоцполітики (!) пропонуватиме «оптимізувати» (людською мовою – «скоротити») соціальні видатки. Завжди думав, що задача Мінсоцполітики – знаходити шляхи виплат цих видатків. Зокрема, за рахунок зменшення втрат на корупції, неефективному управлінні і ...