Уроки з проваленої атаки

Світові медіа з посиланням на ізраїльських військових повідомляють, що Іран-таки запустив зі своєї території безпілотники в бік Ізраїлю.
Нам надто добре відомо, що було далі: кілька годин відстеження повітряних цілей, далі робота ППО…

Це маніакальне загострення в Осі зла має бути використане Україною для прискорення отримання допомоги. Так, саме в контексті атаки на Ізраїль. Бо Вісь зла і хаосу – єдина, і діє скоординовано.

Провідним демократіям час нагадати, що вони – за добро і порядок, але порядок сам себе не зробить.

Часто пишу: аби Захід захищав нас як своїх – треба стати своїми.

А це не про хриплі відосики, моралізаторство і обрАзи на партнерів.
Це про демократію, рівність перед законом, і здатність забути про політичну ревність і спрямування потоків хоча б у часи загрози життю країни.

Як іще цю думку доносити до Банкової?? Хочете, щоб до вас ставились як до дорослих – так будьте дорослими. А не зухвалими підлітками в кабіні літака

І ще одне спостереження.

99% знищених Ізраїлем і союзниками цілей – це не лише професійна робота пілотів і операторів ППО. Це також демонстрація перспектив війни «всесильної» росії із «слабеньким» Заходом.

Технологічна прірва між росією і Заходом дозволяє Заходу бути самовпевненим.

Тому, замість самозаколисування про «ми захищаємо світ!» (насправді – ні) і спроб трансляції самозаколисування назовні (спроб марних і шкідливих), Україні треба переходити до раціональних кроків використання власних ресурсів і ефективної дипломатії, щоб отримати допомогу від Заходу.

Про уряд національної єдності і порятунку не нагадував ще?
Саме час.

Скрін із Fb-сторінки Віталія Пекаря

Опублікував: Ростислав Павленко

Інші публікації автора

Точка входу

субота, 25 травень 2024, 17:15

Про потребу змін, про демократичну традицію – і про моральний вибір більшості в парламенті. У будь-яких планах щодо змін є критичне питання:. Як і з чого ці зміни мають розпочатись. Так звана «точка входу», без якої інерція придушить будь-які сподіванн...

А ваш Порошенко!... Чуємо усі п'ять років, і два з гаком роки війни! Давайте по суті

п’ятниця, 24 травень 2024, 21:04

Всі спроби здорової дискусії задля напрацювання рятівних рішень зводяться до відповіді: "А ваш Порошенко...". “А ваш Порошенко!..» – це, мабуть, єдиний аргумент, який залишився у адептів Зе-команди, коли їм вказують на кричущі випадки невігластва, кору...