Уроки з Конгресу

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом.

За Сенатом, а тим більше Білим домом справа не стане.

А в Україні з ситуації треба винести серйозний урок: переконувати союзників треба усім разом. Спроби «обійтись без Порошенка», «показати дипломатію Голови ВР» чи «прибрати зайвих експертів, щоб не плутались у ногах у профі з влади» – надто дорого обходяться Україні.

Якщо ж президентський офіс думає про рейтинги, то краще хай про перемогу подумає. Бо без неї рейтинги сенсу не матимуть. А Перемозі сприятиме єдність у діях. Міазми ж ненависті від лайнометів серед «слуг» і владних телеграм-каналів Перемозі лише шкодять. Як і довірі до влади.

Зараз – час і гарна нагода схаменутись.

Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Опублікував: Ростислав Павленко

Інші публікації автора

Точка входу

субота, 25 травень 2024, 17:15

Про потребу змін, про демократичну традицію – і про моральний вибір більшості в парламенті. У будь-яких планах щодо змін є критичне питання:. Як і з чого ці зміни мають розпочатись. Так звана «точка входу», без якої інерція придушить будь-які сподіванн...

А ваш Порошенко!... Чуємо усі п'ять років, і два з гаком роки війни! Давайте по суті

п’ятниця, 24 травень 2024, 21:04

Всі спроби здорової дискусії задля напрацювання рятівних рішень зводяться до відповіді: "А ваш Порошенко...". “А ваш Порошенко!..» – це, мабуть, єдиний аргумент, який залишився у адептів Зе-команди, коли їм вказують на кричущі випадки невігластва, кору...