Системна загроза

Ситуація у ході війни стає дуже загрозливою. Необхідні системні дії у відповідь

Вночі на 22 березня було збито 92 цілі зі 151. 59 рашистських шахедів і ракет долетіли.

Вороги похваляються, що вразили обʼєкти енергетичної інфраструктури.

Це частина визначення геноциду – з позбавлення засобів для існування.

За обстріли зими 22/23 російські генерал і адмірал уже оголошені в розшук Міжнародним кримінальним судом (пуйтін оголошений у розшук ще раніше, за викрадання дітей; теж компонент геноциду).

Зараз Україна має задіяти всі сили, щоб народам і урядам світу показати, що робить росія. Тільки так добʼємось допомоги.

Поділяю заклики багатьох колег до демократичних країн по допомогу, розумію роздратування на обурення ненадходженням багатьох позицій.

Проте самими закликами і обуренням справі не допоможеш. Щоб вижити, нам потрібний результат.

У росіян – свій план і логіка, вони їм чітко слідують, безвідносно до наших дій.

Тому нам треба шукати способів розширити допомогу, захистити наших військових і наростити засоби ураження. За будь-яку ціну. Використовуючи всі можливості.

Ворог вкотре нагадав, із чим ми маємо справу. Відосіками і парадними візитами нічого не добитись.

Треба вертатись у формат лютого-березня 2022. Ситуація навіть серйозніша, ніж була тоді.

Чергові терористичні атаки росії ставлять руба питання і про парламентську дипломатію. Зрештою, рішення про виділення коштів допомоги ухвалюють саме парламенти. А Верховна Рада України … не збирається.
Знецінення і деградація керівництва. Безвольність, безініціативність і покора офісу президентських менеджерів.
За це теж доведеться відповісти. Поза жодними сумнівами.


Опублікував: Ростислав Павленко

Інші публікації автора

Паперовий ведмідь

середа, 27 травень 2026, 14:30

У війнах є правило: можеш-робиш. Якщо кричиш і лякаєш — то, напевне, не можеш. Але намагаєшся досягти результату іншими методами: залякуванням, сіянням паніки, зневіри, розбрату…. Реакція іноземних посольств на погрози росії «знищити Київ» і поради «ев...

Каса, Ігоре Валерійовичу!

п’ятниця, 22 травень 2026, 19:40

«Приватбанк» виграв апеляцію в Лондоні у колишніх власників — Коломойського і Боголюбова. . Вони матимуть повернути вкрадені 3 млрд дол США. Активи мають бути стягнуті та користь України. . Банк втратив більше, у розслідуванні агенції Kroll ішлося пр...