Шоу фріків

Попри смертельні загрози для країни у війні і необхідність негайних системних змін у країні, президентський офіс уперто повертається до «полювання на відьом» і імітації діяльності
У інформаційний простір з безумною наполегливістю ллється треш.

То Безугла реєструє проект, що всі, хто не отримав спецдозволу працювати для України – злочинець і має іти на довічне.

При цьому сайт ТСН – для всіх, хто сумнівався – згадує при цьому випадки перешкоджання закордонним відрядженням Петра Порошенка.
То Василевська-Смаглюк, відома атакою на «антиколомойський» закон (який наполегливо просили ухвалити європейські партнери), а потім закликом до мешканців Бучі сидіти вдома попри російське вторгнення – нафантазувала «образу» з боку того ж таки Петра Порошенка. І кинулась вимагати… його відсторонення від засідань ВР.
При тому, що звільнення з посади в безпековому комітеті тієї ж Безуглої, наприклад, керівництво ВР вперто не хоче ставити на голосування.
У президентського офісу манери незламні.
Коли весь демократичний світ волав, попереджаючи про небезпеку російського повномасштабного вторгнення – вони переймались потугами «посадити Порошенка».


Облажались


Нині, коли окупанти посилили терор і готуються кинути свіжі маси мобілізованих на прорив – вони не займаються фортифікацією, мобілізацією і роботою на отримання допомоги. Їм головне – знову сфокусувати увагу на «боротьбу з Порошенком».
Мабуть, це якось тішить Зеленського – і дозволяє розраджувати його від «важких роздумів і рішень». І налагоджувати схеми.
Але країна не може чекати. Часу на божевільні шоу немає.
Невдовзі падіння рейтингів може знов виявитися далеко не найбільшою загрозою.

Однак шоу фріків триває…

Опублікував: Ростислав Павленко

Інші публікації автора

Паперовий ведмідь

середа, 27 травень 2026, 14:30

У війнах є правило: можеш-робиш. Якщо кричиш і лякаєш — то, напевне, не можеш. Але намагаєшся досягти результату іншими методами: залякуванням, сіянням паніки, зневіри, розбрату…. Реакція іноземних посольств на погрози росії «знищити Київ» і поради «ев...

Каса, Ігоре Валерійовичу!

п’ятниця, 22 травень 2026, 19:40

«Приватбанк» виграв апеляцію в Лондоні у колишніх власників — Коломойського і Боголюбова. . Вони матимуть повернути вкрадені 3 млрд дол США. Активи мають бути стягнуті та користь України. . Банк втратив більше, у розслідуванні агенції Kroll ішлося пр...