Режим Зеленського швидко перероджується в диктатуру путінського ґатунку: Війну з музеями не вів навіть Янукович

Якщо громадське суспільство не знайде в собі сил об'єднатись в протидії цим тенденціям, невдовзі всіх, хто матиме іншу думку, ніж на Банковій, будуть пробувати запроторити за грати чи вичавити з країни.

Друзі, хочу поділитись своїм виступом в телеефірі "Прямого" щодо зухвалого та привселюдного злочину держиморд Зеленського в Музеї Гончара. Таки дикі, цілеспрямовані дії правлячого режиму щодо прав громадян Україна не бачила від трагічних днів січня-лютого 2014 року. Хіба що крові ще не пролили. Однак журналістів уже побили. З таким зухвалим гвалтуванням Конституції режиму вже недалеко до ексклюзивних глядачів Зеленського на концертах перед Януковичем і його високими московськими гостями.

"Вчора було продемонстровано, що друзям і виконавцям волі президента – все, а ворогам – навіть не закон, а сваволя. І особисте розуміння гарантом того, що можна наказати ДБР порушувати закон, вибивати двері в музей. Знаєте, до такого не опускався навіть Янукович. Тобто війна з музеями, позбавлення директору можливості... шановної людини, яка бачила дуже багато в своєму житті, але, мабуть, не бачила того, що їй не дозволяли ввійти у власне приміщення, за яке вона відповідає", - заявив політик.

"Це все, на жаль, показує, що через або дріб’язковість, або бажання задовольнити свої пристрасті, якусь маніакальну таку захопленість тим, що він має щось там показати Порошенку… можливо, якісь з Путіним у них вже домовленості, – цей, мабуть, комплекс питань призвів до того, що просто доходить до якихось кафкіанських сюжетів, коли спецназ ламає двері в музеї, коли на виставку вриваються, якісь документи викрадають. Тобто ми бачимо справді перетворення України в якусь країну третього світу", - додав Павленко.

Опублікував: Ростислав Павленко

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Обійдемось без МВФ!": Куди штовхають Україну ОПЗЖ та Коломойський, і що в цій компанії робить "Батьківщина" Тимошенко

п’ятниця, 2 квітень 2021, 20:00

Альтернативи відновленню співпраці з МВФ, іншими партнерами – це дефолт, руйнування економіки і відновлення залежності від Росії, яка визискуватиме Україну для вирішення власних серйозних проблем. Коаліція «За дефолт» штовхає Україну саме на цей шлях.

З архіву ПУ. "Що б не намагалися - справи не підуть", або Прискорене занурення у хаос, - Ростислав Павленко

п’ятниця, 19 березень 2021, 10:00

Некомпетентність влади Зеленського веде до того, що кожен «антикризовий» крок лише поглиблює кризу і кидає країну в хаос, каже автор 19 березня 2020 року. Ключові речі і наразі зберігають актуальність, як і розчарування від упущених можливостей. Істори...