Інновації, що рятують

Знов обстріл російськими терористами цивільної інфраструктури. Цього разу в Дніпрі.

Знов загибель мирних людей. Надто частими є такі повідомлення.
Пріоритетом у отриманні і створенні засобів ураження і електронної боротьби має стати знищення чи відведення ворожих ракет, дронів і бомб, збиття носіїв, а також завдання ударів по базах, аеродромах і засобах виробництва.
Новини про збиття російського Ту-22, перспективи постачання засобів ППО і нарешті літаків F16, вітчизняні розробки дронів та революційно нових систем РЕБ (штибу «Ай Петрі» (на фото), нещодавно наданих у війська Петром Порошенком)- все це показує, що пріоритет досяжний.

Треба лиш підтримувати, а не душити українські розробки, і обʼєднувати зусилля для прискорення допомоги, а не потурати політичним ревнощам.


Ай-Петрі СВ — перспективний український комплекс радіоелектронної боротьби (РЕБ). Розроблений українською компанією, без фінансування з боку держави. Інвестиції в сумі близько 150 мільйонів гривень зробив П.Порошенко. Комплекс призначений для виявлення та придушення роботи безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Є позитивні результати в нейтралізації керованих авіабомб (КАБ).

Опублікував: Ростислав Павленко

Інші публікації автора

Точка входу

субота, 25 травень 2024, 17:15

Про потребу змін, про демократичну традицію – і про моральний вибір більшості в парламенті. У будь-яких планах щодо змін є критичне питання:. Як і з чого ці зміни мають розпочатись. Так звана «точка входу», без якої інерція придушить будь-які сподіванн...

А ваш Порошенко!... Чуємо усі п'ять років, і два з гаком роки війни! Давайте по суті

п’ятниця, 24 травень 2024, 21:04

Всі спроби здорової дискусії задля напрацювання рятівних рішень зводяться до відповіді: "А ваш Порошенко...". “А ваш Порошенко!..» – це, мабуть, єдиний аргумент, який залишився у адептів Зе-команди, коли їм вказують на кричущі випадки невігластва, кору...