Знов обстріл російськими терористами цивільної інфраструктури. Цього разу в Дніпрі.
Треба лиш підтримувати, а не душити українські розробки, і обʼєднувати зусилля для прискорення допомоги, а не потурати політичним ревнощам.
Ай-Петрі СВ — перспективний український комплекс радіоелектронної боротьби (РЕБ). Розроблений українською компанією, без фінансування з боку держави. Інвестиції в сумі близько 150 мільйонів гривень зробив П.Порошенко. Комплекс призначений для виявлення та придушення роботи безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Є позитивні результати в нейтралізації керованих авіабомб (КАБ).
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...
Телеграм-канали повідомляють, ніби Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України, заявив про готовність української сторони вести переговори із російською стороною. . А як же рішення РНБО, Указ Президента Зеленського, Постанови Верховної Ради, зреш...