"Обійдемось без Порошенка," – цідить актор "95 кварталу", зображуючи чомусь керівника ГУР Буданова.
"Залужний – це менеджер у Президента,"- провіщає радник Єрмака Подоляк, "дивуючись", чому українці сміють обговорювати "ставлення Президента" до "тих чи інших підлеглих".
"Україну можуть представляти на міжнародних майданчиках чотири людини... решта – це туристи, ... не представники українського народу" – каже нове слово в конституційному праві секретар РНБО Данілов.
Випади депутатки Безуглої на адресу військових навіть цитувати не хочеться.
Цей перелік можна продовжувати і далі. Всі ці представники "квартальної влади" на чолі з "5-6 менеджерами", яких після останньої минулорічної прес-конференції Зеленського охрестили "банківською шісткою", найщиріше демонструють захоплення публічними атрибутами влади – без розуміння її суті в демократичній країні.
Їхнє уявлення про владу такі ж оперетково-поверхові, як номери "кварталу". Якщо вони стали до керма – інші мають зникнути, усвідомити свою нікчемність, самознищитись. Не заважати реалізовувати щастя за радянським кліше "я начальнік – ти дурак".
От тільки демократія – це правління народу, а республіка – це спільна (загальна) справа.
І перемога на виборах означає лише, що вам повірили у вашій картинці безхмарного майбутнього. От тільки реалізовувати його треба вміти. А цього не спостерігається.
Бо "до булави ще треба голови".
Вирішення проблем починається із їх усвідомлення. Новини з фронту, із столиць партнерів-союзників, фінансово-економічних показників кричать про необхідність зміни підходів.
Для цього мала б відбутися зустріч Президента з фракціями, формування Уряду єдності (точніше, уже порятунку).
Але цього не буде. Поки смажений півень не дзьобне, "менеджери" переконуватимуть одне одного в своїй геніальності, а українцям будуть згодовувати казочку про те, що найвеличнішим просто усі заважають.
Часу на ігри залишається все менше. Смажений півень гострить дзьоб – але зарозумілі воліють цього не помічати.
![](/images/2024/02/19015925__large.jpg)
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...
Телеграм-канали повідомляють, ніби Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України, заявив про готовність української сторони вести переговори із російською стороною.
. А як же рішення РНБО, Указ Президента Зеленського, Постанови Верховної Ради, зреш...