Про фортифікації в "марафоні" і реальність

Слідом за американською, і німецька преса (за даними супутникових знімків) звертає увагу на слабкість українських фортифікаційних споруд. Як-от Der Spiegel, використано для ілюстрації:

На жаль, наші відвідини деяких із них підтверджують глибину проблеми.

Владі б не фейки і «телеграми ненависті» про «Євросолідарність» поширювати – а забезпечити наших захисників належними оборонними спорудами. Бо недбальство і крадівництво на війні погано закінчуються.

“Слуги» і влада в цілому поводяться так, наче в них досі 73% підтримки і безумовний рейтинг очікування чуда. Тому вважають, що можуть брехати, знецінювати, вигадувати – і все зійде з рук.

Але це просто не так: ні перше, ні друге.

Коли прийде розуміння реалій – буде легше всім. Бо якщо ні – то розуміння все одно прийде. Але через інше місце і ціною, яку сплатять не вони.

Однак тоді буде справедливо запитати за цю ціну саме з них.

Опублікував: Ростислав Павленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Точка входу

субота, 25 травень 2024, 17:15

Про потребу змін, про демократичну традицію – і про моральний вибір більшості в парламенті. У будь-яких планах щодо змін є критичне питання:. Як і з чого ці зміни мають розпочатись. Так звана «точка входу», без якої інерція придушить будь-які сподіванн...

А ваш Порошенко!... Чуємо усі п'ять років, і два з гаком роки війни! Давайте по суті

п’ятниця, 24 травень 2024, 21:04

Всі спроби здорової дискусії задля напрацювання рятівних рішень зводяться до відповіді: "А ваш Порошенко...". “А ваш Порошенко!..» – це, мабуть, єдиний аргумент, який залишився у адептів Зе-команди, коли їм вказують на кричущі випадки невігластва, кору...