
Ми не знали тоді, 10 років тому, що росія вже накарбувала медальок для відзначення захоплення Криму. З датою 20 лютого – коли за російським планом на Майдані лилась кров, а мала ще запалати Верховна Рада, хаос мав охопити країну - і московити здійснили б «асвабаждєніє».
Провал у Києві не зупинив їх у Криму - бо вони вже стягнули туди свої полчища, користуючись із зради банди януковича.
Однак вихід людей – українців, кримських татар, усіх патріотів – до Верховної Ради Автономної
Республіки Крим зірвав «парадне» приєднання. Довелось діяти грубою силою. У всіх на очах.
Тоді світ не був готовий реагувати на таке зухвальство. Але спротив окупації чітко показав: це, власне окупація. Нема проросійської одностайності. Є загарбання.
Це допоможе повернути Крим – хоч повернення станеться не скоро. Ми повернемось.
А щоб здійснити це, маємо підтримувати Збройні Сили і посилювати дипломатію. Всіма можливими способами. І тоді одного дня на площах в Сімферополі, Севастополі та інших містах українського Криму знов збереться велелюдний мітинг під українськими і кримськотатарськими прапорами.
Мітинг переможців.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
У війнах є правило: можеш-робиш. Якщо кричиш і лякаєш — то, напевне, не можеш. Але намагаєшся досягти результату іншими методами: залякуванням, сіянням паніки, зневіри, розбрату…. Реакція іноземних посольств на погрози росії «знищити Київ» і поради «ев...
«Приватбанк» виграв апеляцію в Лондоні у колишніх власників — Коломойського і Боголюбова.
. Вони матимуть повернути вкрадені 3 млрд дол США. Активи мають бути стягнуті та користь України.
. Банк втратив більше, у розслідуванні агенції Kroll ішлося пр...