За родом діяльності мушу розбиратися в сортах інформпродукту. Різного походження і свіжості.
Памʼятаючи, яку роль московські підмостки, а також персонажі штибу Портнова відіграли у становленні Зеленського і його команди, дивуватися годі.
Хіба що сподіватись на їхній інстинкт самозбереження. Але і він, здається, давно уже перекроєний і перелаштований на московський лад. Це коли ворогів шукають навколо свого вузького оточення, а ставлення вимірюють лояльністю. Це масові вкиди інформлайна. Це змішування напівправди і напівбрехні.
Зачистка поля – інформаційного, політичного, правового.
Використання силовиків квадратно-гніздовим способом…
І оцю всю московську нечисть раз у раз намагаються затягнути в Україну. Тепер цим займаються нерадиві і ледачі учні тих, хто намагався «атмєніть Украіну» весь час її існування.
Досі не давали. Чому мудрагелі раптом вирішили, що в них вийде те, на чому обламались ляльководи?
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...
Телеграм-канали повідомляють, ніби Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України, заявив про готовність української сторони вести переговори із російською стороною. . А як же рішення РНБО, Указ Президента Зеленського, Постанови Верховної Ради, зреш...