А ваш Порошенко!... Чуємо усі п'ять років, і два з гаком роки війни! Давайте по суті

Всі спроби здорової дискусії задля напрацювання рятівних рішень зводяться до відповіді: "А ваш Порошенко..."

“А ваш Порошенко!..» – це, мабуть, єдиний аргумент, який залишився у адептів Зе-команди, коли їм вказують на кричущі випадки невігластва, корупції і недбальства влади, яка йшла «ламати систему».

От тільки за пʼять повних років, маючи (вперше після комуняк) парламентську монобільшість і однопартійний уряд, своїх на 100, 200 і 300 відсотків Генпрокурорів, керівників ДБР, СБУ, МВС та взагалі всіх органів, користуючись послугами портнових та інших російських і ригівських посіпак – вони не змогли довести на фактах жодного обвинувачення. Бо ті обвинувачення виявились фейком. Трешем, як висловився Рябошапка – якого, власне, Зеленський і анонсував Трампу як «100% свого» Генпрокурора.

У фальсифікаторів і маніпуляторів з Банкової залишається одне. Спекулювання на небажанні ошуканих ними у 2019 році виборців визнавати свою помилку.

Тому намагаються ліпити, використовуючи здані їм у відкуп ЗМІ і мережі, раніше асоційовані з Коломойським, Льовочкіним та іншими, брехню за брехнею на Порошенка, а за ним – на Яценюка, Гонтареву, генералів, волонтерів та інших, хто з 2014 витягував Україну з прірви. З прірви, в яку її загнали судом засуджений зрадник янукович та його поплічники. Ті, перед ким нинішні можновладці (деякі уже звільнені, правда), або самі по лазнях кривлялись, або організовували чи супроводжували це.

Зараз дуже важливо відкинути цю машкару. Бо за нею «інформ-менеджери» влади намагаються сховати питання, критично важливі для виживання держави і нації.

Чому так і не були збудовані адекватні фортифікації на Харківщині?

Чому дронами війська забезпечують волонтери, хоча для постачання дронів обібрали місцеві бюджети і навіть розгорнули проти громад кампанію ненависті?

Чому РЕБ і засоби протидії технічній розвідці ворога – постачає Фонд Порошенка?

Чому на крадівництво витрачалось удесятеро більше, ніж на оборону – і весь час ті самі «зелені люди» намагаються відновити ті самі схеми, що за ковіду, що за вторгнення?

Чому втрачена довіра партнерів?

Чому інформаційні можливості влади марнуються на шельмування опозиції, а не розʼяснення необхідності і процедур мобілізації?

Чому в порядку денному влади – що завгодно, окрім критичних для оборони питань?

Чому говорять про підвищення податків, не забезпечивши лад із наявними ресурсами?..

Питання, питання, питання...

Їх всі не спишеш на «російське іпсо» – бо вони на поверхні.

«5-6 менеджерів» президентського офісу з відповідями відверто облажались.

Тому і роблять те, на що вчились – кривляються і брешуть.

От тільки путіна цим не зупинити.

Думайте, «слуги». Човен на всіх один, і дає небезпечний крен. Думайте, поки не пізно.

Опублікував: Ростислав Павленко

Інші публікації автора

Точка входу

субота, 25 травень 2024, 17:15

Про потребу змін, про демократичну традицію – і про моральний вибір більшості в парламенті. У будь-яких планах щодо змін є критичне питання:. Як і з чого ці зміни мають розпочатись. Так звана «точка входу», без якої інерція придушить будь-які сподіванн...

А ваш Порошенко!... Чуємо усі п'ять років, і два з гаком роки війни! Давайте по суті

п’ятниця, 24 травень 2024, 21:04

Всі спроби здорової дискусії задля напрацювання рятівних рішень зводяться до відповіді: "А ваш Порошенко...". “А ваш Порошенко!..» – це, мабуть, єдиний аргумент, який залишився у адептів Зе-команди, коли їм вказують на кричущі випадки невігластва, кору...